O nás
Sme hotel s rodinnou a priateľskou atmosférou, miestom kam prichádzate ako naši hostia a odchádzate ako naša rodina.
Hotel Familia

U nás je všetko presne tak a tam, ako a kde má byť.

Je nám jedno či ste obchodný cestujúci, rodina s deťmi, partia priateľov alebo firma, ktorá potrebuje zorganizovať niekoľkodňový teambuilding. Už teraz nás teší, že tu budete niekoľko dní s nami.

Ubytovanie

Na ubytovanie Vám ponúkame 32 moderne zariadených dvojlôžkových izieb a 10 apartmánov s možnosťou prístelky. Celková kapacita hotela je teda 84 lôžok a 10 prísteliek. Pred hotelom je Vám zdarma k dispozícii parkovisko.

Reštaurácia

Naša reštaurácia slúži ako viacúčelová spoločenská miestnosť s kapacitou 150 miest, s tanečným parketom a klimatizáciou. V reštaurácii sa pre Vás podávajú v čase od 7:00 do 10:00 hodín pestré a bohaté raňajky a neskôr obedy a večere s tradičnými jedlami slovenskej a európskej kuchyne.

Lobby bar, kaviareň
a záhradná terasa

Recepcia s Lobby barom je u nás otvorená nepretržite 24 hodín a dohovoríte sa tu slovensky, česky, anglicky, nemecky, poľsky a rusky. Hotelová kaviareň ponúka celý deň možnosť posedenia pri kávičke a záhradná terasa s krbom je ideálnym miestom na oddych pri pohári pivka alebo sektu. Vonku, vedľa záhradnej terasy, je Vám k dispozícii letné posedenie s grilom.

Wellness a fitness centrum

Hotelové moderné wellness a fitness centrum Vám ponúkajú viaceré možnosti na posilňovanie, regeneráciu a relax.

Kongresová miestnosť

Kongresová miestnosť sa u nás nachádza na 1. poschodí a je svojim výnimočným prostredím a štýlom predurčená na firemné rokovania, konferencie, kongresy, teambuildingové stretnutia, či rôzne prednášky.

Aktivity

V okolí hotela sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane pešej turistiky, cyklistiky a lyžovania. Ľubovniansky hrad so skanzenom a stredovekým vojenským táborom, Nestville park s expozíciou ľudových remesiel a liehovarníctva, Pieninský národný park so splavom rieky Dunajec, 200 km cyklotrás, lyžovanie v Litmanovej a vo Vyšných Ružbachoch … to je len pár typov pre Vaše aktivity.

Tak teda neváhajte a príďte k nám!

Naša hotelová familia sa teší na zoznámenie sa s Vami.