Zážitkový 4 dňový pobytový balík pre 2 osoby v Hoteli Familia

☝️ Hotel FAMILIA Vám v mesiacoch júl – október 2020 ponúka jedinečnú príležitosť spoznať a zažiť počas 4 pobytových dní najatraktívnejšie miesta Severného Spiša a Pienin.

1️⃣ Prvý deň Vás čaká prehliadka SPIŠSKEJ PÁLENICE, známej svojou kvalitou v mnohých krajinách sveta. Prehliadka končí zážitkovou degustáciou – tzv. „Spišskou koštovkou Malou“. V priestoroch jedinečnej Spišskej krčmy ochutnáte 3 produkty „Originál Spišská Kosher“: Spišská Borovička 40%, Spišská Slivovica 52% a Spišská Malinovica 40%.

Dôležité upozornenie! Vzhľadom na to, že Spišská pálenica a Spišská krčma sú pre Vás objednané v čase od 14:00 do 17:00, je potrebné nastúpiť na PRVÝ DEŇ pobytu v hoteli v čase od 14:00 hod. do 16:00 hod..

2️⃣ Druhý deň zažijete najväčšiu turistickú atrakciu severného Slovenska – splav Dunajca. Plavba na drevených pltiach v nádhernej prírodnej scenérii Pieninského národného parku z Červeného Kláštora do Lesnice je neopakovateľným zážitkom spojeným s mnohými legendami a živým výkladom pltníkov.

3️⃣ Tretí deň navštívite NESTVILLE PARK, v ktorom sa nachádza jedna z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu na Slovensku – NESTVILLE DISTILLERY. Tu sa vyrába prvá slovenská Whisky a tu Vás čaká:

👉 PREHLIADKA expozície liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel, pri ktorej máte možnosť vidieť jeden
z najväčších vyrezávaných obrazov v Európe
👉 DEGUSTÁCIA 4 produktov NESTVILLE DISTILLERY – Nestville Whisky Blended 40%, Alternative Vodka
Exklusive 38%, Nestville Cherry Liqueur 35% a Tatra Balsam Špeciál 52%
👉 VLASTNORUČNÉ PLNENIE fľaše Nestville Whisky Single Barrel priamo na plniacej linke, ktorú si odnesiete na pamiatku domov 👍

👉 V areáli NESTVILLE PARKU ste na tretí deň pozvaní aj do čokoládového kráľovstva NESTVILLE CHOCOLATE, ktoré spája výrobňu čokolády s nezabudnuteľnou čokoládovňou. V nej ochutnáte 3 druhy čokolády so šľahačkou a odnesiete si so sebou „malé čokoládové prekvapenie“.

4️⃣ Posledný, štvrtý deň svojho pobytu u nás, spoznáte dominantu mesta Stará Ľubovňa – Ľubovniansky hrad, ktorý patrí k najnavštevovanejším starovekým hradom na Slovensku. Hrad bol postavený po roku 1292 a po náročnej rekonštrukcii je dnes sprístupnený celý areál hradu. Neopakovateľnú atmosféru zažijete aj pod hradom, v národopisnej expozícii v prírode s hodnotným dreveným kostolíkom z Matysovej.


Tak, čo poviete? 😉 Už sa na Vás veľmi tešíme!

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu časového harmonogramu uvedeného Zážitkového pobytového balíčka!

#hotelfamilia #zazitkovypobyt #objavslovensko #severnyspis #pieniny #lubovnianskyhrad #spisskapalenica #nestvillepark #nestvilledistillery #nestvillechocolate #splavdunajca #plte #smetuprevas #vasaspokojnostjenasounajväcsouodmenou